Державні свята в Слов’янській оперативній зоні пройшли під пильною увагою правоохоронців

Завдяки потужним превентивним заходам на протязі двох днів поліцейські забезпечили охорону урочистих заходів та не допустили грубих порушень громадського порядку. Щодня до забезпечення правопорядку залучалося близько 100 поліцейських.

З нагоди святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України в Слов’янській оперативній зоні відбулося 20 урочистих заходів в яких прийняли участь більше 12 тисяч громадян.

Щоб забезпечити спокій городян й не допустити виникнення конфліктних ситуацій, здатних зіпсувати святковий настрій, за правопорядком стежили місцеві правоохоронці, а допомогу їм надавали військовослужбовці Нацгвардії України та додані сили з інших регіонів.

За два дні до Слов’янського відділу поліції надійшло близько 300 заяв та повідомлень від громадян. Переважно це повідомлення інформативного чи консультативного характеру.

Незважаючи на те, що урочисті заходи завершені поліцейські продовжують нести службу в посиленому режимі. Поліцейські просять мешканців та гостей регіону з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки.

Читайте: В Славянске отгремел масштабный вышиванковый марш. Фото

Slav_DN_-_Lavra_(2) Slav_DN_-_Lavra_(3) Slav_DN_-_park_(01) Slav_DN_-_park_(11) Slav_DN_-_park_(16) Slav_DN_-_park_(20) Slav_DN_-_park_(38) Slav-_Flag_(05) Slav-_Flag_(15)

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: