Бо ми – це і є Україна: Слов’янськ почав святкувати День Незалежності

митинг6

Сьогодні, 24 серпня, Слов'янськ разом з усією Україною відзначає День Незалежності.

Святкування розпочалося біля пам'ятника Тарасу Шевченку. На урочистий мітинг та покладання квітів зібралися від мала до велика – жителі нашого міста, представники влади та духовенства, військовослужбовці.

Першим привітав містян очільник міста.

- Бажаю кожному з вас добра та щастя, сил та наснаги, благополуччя, успіхів, а головне – мирного неба над головою, - промовив Вадим Лях.

митинг4 митинг5

Член Національної спілки письменників України, доцент кафедри «ДГПУ» Валерій Романько від імені творчої інтелігенції, студентів та викладачів Донбаського державного педагогічного університету привітав за святом усіх присутніх.

Сьогоднішня дата увінчала тривалий шлях українського народу до самостійності. Ця дата – символ національної єдності та незламного духу, свободи українців.

Тому не дивно, що усі ми зобов’ язані своїм життям та свободою тим, хто боронить Україну сьогодні. Слова подяки пролунали в адресу мужніх бійців, які відстоюють незалежність нашої держави на східних рубежах.

Не забули й про полеглих.. Усі присутні на заході схилили голови в пам’ ять про загиблих героїв України.

митинг7
Святковий настрій забезпечили виступи творчої молоді Слов'янська. Закінчилися урочистості покладанням квітів до пам’ ятника Кобзарю.

митинг2 митинг3митинг1 митинг8 митинг9 митинг10 митинг11

27
5

Эта запись была размещена в рубрики: