Правоохоронці організували найдивовижніший світанок для дітей відпочиваючих у таборах Святогір`я

4

Вже декілька років поспіль в оздоровчих дитячих таборах слов’янщини поліцейські Донеччини виступають не тільки в ролі охоронців правопорядку, але й по-справжньому становляться надійними друзями для дітей. Останній ранок в таборі, відпочиваючі з «Перлини Донеччини» провели з поліцейськими – зустріли світанок.   

 3

Знайомство і спілкування з дітьми проходило в різноманітних формах - це були спортивні змагання, конкурси на логіку і дедукцію, виставки зброї та спецзасобів, які находяться на озброєнні в поліції, безліч творчих концертів і бесід на правову тематику.

 2

З кожним днем ​​рівень взаєморозуміння між поліцейськими і дітьми ріс і під кінець кожної зміни перетворювався в справжню дружбу. Так, яскравим завершенням чергової табірної зміни стала спільна зустріч світанку, організована слов'янською поліцією.

 1

Тепла, добра і невимушена атмосфера не покидала згуртоване коло дітей і представників закону. Разом вони згадували веселі моменти літа, ділилися планами на майбутнє і обіцяли обов'язково зустрітися в наступному році. А ще хлопці дали чесно слово намагатися ніколи не порушувати закон.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

5 6 7

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: