В селищі Богородичне в ДТП постраждала 9-и річна дитина. Допомога надана вчасно

шлемНамагаючись уникнути зіткнення, під час здійснення маневру, 26 – річний водій мотоцикла зачепив захисним шоломом  9 – річного хлопчика, що знаходився на проїжджій частині. Дитині надана медична допомога

Виклик до поліції надійшов від лікарів травматологічного відділення. Медики повідомили, що ними обслугований хлопчик, у якого вони діагностували закритий перелом  нижньої третини лівої ключиці, який він отримав в результаті дорожньої пригоди.

Керуючи мотоциклом «HONDA cbr» водій на заокругленні дороги побачив двох неповнолітніх, які вибігли на дорогу. Щоб уникнути наїзду водій відштовхнув мотоцикл у бік, а сам, падаючи на асфальт зачепив захисним шоломом хлопчика, що знаходився на проїжджій частині.

Мотоцикліст негайно надав дитині первинну допомогу та відвіз його в лікарню.

Хлопчик разом зі своєю подружкою знаходилися біля проїжджої частини без нагляду дорослих.

Після проведення всіх необхідних слідчих дій, кожному учаснику події буде дана правова оцінка відповідно до чинного законодавства.

Шановні батьки, не дозволяйте дітей гратися поблизу доріг особливо в місцях жвавого руху транспорту. І водії повинні завжди пам'ятати про спритних дітей, які в будь-який момент можуть з'явитися на дорогах, особливо в населених пунктах.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: