Слов’янські поліцейські ліквідували наркопосіви у мешканця району

3

38-річний мешканець села Райгородок Слов'янського району посадив на своєму огороді кущі конопель, які культивував та обробляв протягом чотирьох місяців. А в домоволодінні чоловік зберігав вже готову до вживання марихуану. 

Поліцейські отримали інформацію про те, що житель селища Райгородок на території своєї садиби вирощує коноплю. Після отримання санкції на обшук домоволодіння, правоохоронці відвідали «аграрія» за місцем проживання.

2

Проводячи огляд присадибної ділянки, було виявлено та вилучено 17 кущів нарковмісних рослин, які досягали висоти до 2 метрів кореневою системою і слідами культивації та пакунки вже готової до споживання речовини.

Раніше чоловік в поле зору правоохоронців не потрапляв.

4

Заборонені рослини і готовий продукт направлені на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальні провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» і ч. 2 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

1

Слов'янський відділ поліції Донецької області


1
0

Эта запись была размещена в рубрики: