Операция «Мігрант»: в Слов’янській оперативній зоні 5 іноземців притягнуті до відповідальності

223032280_842705

За наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на всій території України проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

Практичний етап операції проходить з 1 по 31 серпня 2017 року. Участь у заходах беруть Національна поліція спільно з Державною міграційною службою та Державною прикордонною службою.

Співробітники поліції Слов’янської оперативної зони перевіряють гуртожитки, готелі, житлові приміщення, що здаються в найом, залізничні та автовокзали, ринки з метою встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України. Крім того, поліція виявляє та притягує до відповідальності іноземних громадян, які, знаходячись в Україні на законних підставах, вчиняють правопорушення.

В ході профілактичних заходів в Слов’янську та Лимані поліцейські встановили 5 іноземців, які перебувають на території країни без відповідної реєстрації. Серед порушників громадяни РФ, Казахстану, Туреччини, Азербайджану віком від 30 до 51 років.

230131971_190463

Інформація щодо порушників направлена в міграційну службу. В подальшому на іноземців будуть складені протоколи за ч.1 ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього на території обслуговування Слов’янського відділу поліції поліцейські виявили 5 різноманітних фактів порушення адміністративного кодексу, з них 2 в Слов’янську, 3 в Лимані.

Порушень прав та інтересів іноземців та осіб без громадянства не виявлено.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: