Слов’янські поліцейські проводять перевірку за фактом нанесення тілесних ушкоджень 3-річній дівчинці

девочка-солнце

Тілесні ушкодження маленькій спричинив її батько, який з родиною не проживає, але іноді навідує колишню родину. Поліцейські притягують чоловіка до кримінальної відповідальності.

Виклик до поліції надійшов від лікарів травматологічного відділення. Медики повідомили, що ними обслугована 3 – річна дівчинка з чисельними тілесними ушкодженнями: травма живота, ушиби м’яких тканин обличчя та  колінних суглобів. Зі слів матері, її побив колишній чоловік.

Мати дівчинки розповіла, що батько дівчинки взяв її погуляти, а коли вони повернулися, вона виявила на дитині сліди побиття. Донечка розповіла, що її побив батько.

Зараз співробітники ювенальної превенції встановлюють всі обставини події.

Попередня правова кваліфікація - ч. 1 ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці приймають всі необхідні заходи, аби не допустити подібного знущання над дитиною та притягнення чоловіка до кримінальної відповідальності.

Шкода, що серед тих хто має захищати, наражають на небезпеку. Найменш захищені – це дітки.  Ми не можемо повністю взяти на себе виховання дітей, але і чекати, коли виникне загроза для їх життя і здоров'я, ми також не можемо. Тому ми ставимо перед собою  завдання у найкоротший термін відвідати всі сім’ї, які перебувають на обліку як неблагополучні та відновити активну роботу з відвідування громадян, щоб зібрати повну картину умов життя дітей, - зазначив заступник начальника Словянського відділу поліції Михайло Чинчевич.

Поліцейські закликають дітей у будь-якій небезпечній чи нестандартній ситуації, коли ви відчуваєте, що вашому життю загрожує небезпека, негайно телефонувати на 102. Оператори цілодобово приймають дзвінки, допомога прибуде за лічені хвилини.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
2

Эта запись была размещена в рубрики: