Не залишайте дітей без нагляду! В Лиманському районі ледь не втопилася 3-річна дівчинка. Поліцейські проводять перевірку

photo_2017-08-10_21-56-20

Родина з Костянтинівки відпочивали в приватному домоволодінні в селищі Яцьке Лиманського району. Дитина послизнулася біля басейну, та впала в воду. Зараз стан здоров’я дитини медики оцінюють як важкий, але вони відмітили, що завдяки вчасній первинній та грамотній допомозі, життю дівчинки нічого не загрожує.

Трагедія трапилася в останній день відпочинку родини. Коли дорослі збирали речі, маленька зі своєю старшою сестричкою знаходились на подвір’ї .

Коли дівчинка упала в басейн 11 – річна сестричка одночасно почала кликати на допомогу та намагалася витягти сестру з води.

Батьки миттєво відреагували та почали надавати доньці первинну медичну допомогу і відвезли маленьку до медичного пункту.

Зараз потерпіла знаходиться в реанімаційному відділенні слов’янської лікарні.

Медики оцінюють стан дитини як важкий, але стабільний. Лікарі відзначили, що завдяки вчасній первинній допомозі, життю дівчинки нічого не загрожує.

photo_2017-08-10_21-56-30

Шановні батьки! Не залишайте своїх малолітніх дітей без нагляду. Трагедія може статися в будь-який момент. Нещасні випадки не можна передбачити, але необхідно підстрахуватися.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: