Літературно-казкова зустріч “Бібліознайки” зібрала дітлахів у центральній бібліотеці Слов’янська

IMG_5247
Центральну бібліотеку м. Слов'янська запросили до участі у другому сезоні  проекту "Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на на Донбасі" Міжнародної організації з міграції за підтримки Уряду Японії.

Реалізація проекту розпочалася з липня 2017 року  і діятиме протягом 9 місяців.  В рамках проекту проведено вже 5 заходів зі згуртування громади. 

IMG_5242

10 серпня було проведено літературно-казкова зустріч "Бібліознайки". Для малечі була підготовлена цікава подорож  за сторінками казок  з  вікторинами, конкурсами, рухливими  іграми, естафетами, переглядом мультфільмів, виставкою нових надходжень дитячої літератури. А ще присутні   спробували себе у ролі акторів лялькового театру.

IMG_5245А ось як про цю подію пише Юлія Малік. "10 серпня відділ абонементу центральної бібліотеки перетворився на тридесяте царство з захованим скарбом. І щоб його знайти, діти разом з казковими героями – Бабою-Ягою, Чарівником, Лисичкою-сестричкою і Котиком-братиком вирушили у захоплюючу подорож.

Протягом години діти гралися та брали участь в різноманітних конкурсах:
Відгадували загадки; 
Розгадували вікторини;
Вгадували з якої казки казкові предмети;
Перепливали на човнику через бурхливу річку;
Малювали невідомого звіра, або Чудо-юдо.
Малята спробували себе в ролі акторів з лялькового театру.

А найбільше дітям сподобалось останнє завдання – інсценування казки «Ріпка».
З усіма завданнями дітлахи справились на відмінно, і таки знайшли скарб, весело провели час, отримали багато позитивних емоцій. Батьки з задоволенням спостерігали за малечею, та раділи разом з ними.

Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» Міжнародної організації з міграції за підтримки Уряду Японії діти отримали подарунки. Казковий квест закінчився переглядом мультфільму «Жив-був пес».

би9 би8 би7 би6 би5 би4 би3 би2 би1фото та текст Юлия Малік
Діловий Слов'янськ

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: