Поліцейські Слов’янська були вимушені вилучити трьох діток з сім’ї

viber image

Під час рейду по «проблемним» сім’ям правоохоронці та представники соцслужб застали братів віком 10, 9 та 1 року вдома одних. Зі слів сусідів, їх батьки вже неодноразово кидають їх напризволяще. В домі панує антисанітарія, всюди розкидане сміття, діти голодні, а у найменшого хлопчика була підвищена температура.  

Аби попередити трагічні випадки з дітьми співробітники ювенальної превенції спільно з працівниками зі служби у справах дітей та Центру у справах дітей та молоді ретельно перевіряють списки всіх неблагополучних родин, збирають реальну інформацію про умови життя дітей та у разі необхідності негайно реагують.

viber image1

Так, під час перевірки родини в селищі Билбасівка Слов’янського району перед правоохоронцями предстала невтішна картина: у всіх кімнатах розкидані речі та ножі, всюди бруд, діти голодні та всі скусані комахами. В будинку відсутні найнеобхідніші продукти харчування. А найжахливіше те, що батьки кинули хворого однорічного хлопчика на старших синів і пішли пиячити.

viber image2

Зі слів сусідів, батьки хлопчиків зловживають спиртними напоями і часто кидають дітей одних. Через відсутність грошей малюкам іноді навіть немає чого їсти і їх годують сусіди.

Старші брати поміщені в Центр соціальної реабілітації, а найменшенький в лікарню.

viber image3

Зазначимо, що 34 – річна мати дітей вагітна четвертою дитиною, але це не заважає їй пиячити. А 37 – річний співмешканець перебуває під слідством за скоєння кримінального правопорушення.

viber image4

Батьки будуть притягнуті до відповідальності за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

А також аби врятувати малечі життя поліцейські та працівники служби у справах дітей, розглянуть питання, щодо позбавлення батьків батьківських прав.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: