З початку літа жодного правопорушення відносно відпочиваючих у дитячих таборах Слов’янщіни не допущено

DSC_8069

За два місяці в таборах Святогірська відпочили та оздоровилися більше 10 тисяч дітей. Безпеку малечі забезпечують поліцейські зі всієї Донецької області.

Найбільше дитячих оздоровчих  комплексів – 14 – зосереджено у Слов’янській оперативній зоні, окрема тільки в курортному Святогірську – 9. На сьогоднішній день тут працює 4 табори, в яких одночасно відпочиває майже 600 дітей.

DSC_8071

Сьогодні на зміну правоохоронцям з Маріуполя і Селідово приїхала нова поліцейська група з Маріуполя та Краматорська. Слов'янські поліцейські беззмінно впродовж усього літа знаходяться з дітьми.

Під час інструктажу ГШР заступник начальника Слов’янського ВП Михайло Чинчевич зазначив, що найважливіше завдання – не допустити вчинення правопорушень відносно дітей та самими дітьми.

пион
До складу груп входять представники різних служб поліції і тому вони готові вирішити будь-яку ситуацію: запобігти порушенню правил дорожнього руху поблизу дитячих установ, не допустити продажу алкоголю та сигарет неповнолітнім та інше.

пион2

Під час чергування співробітники ювенальної превенції проводять для дітей уроки правового інформування, розповідають їм про роботу поліції, про правила безпеки та важливості дотримання здорового способу життя.

Perlina 08

Охорона кожного дитячого закладу здійснюється з урахуванням його індивідуальних особливостей. В одному з таборів протягом усього року проживає понад 350 дітей. Це діти, які опинилися в складній життєвій ситуації - з різних причин позбавлені батьківського піклування.

За літній період правоохоронці, які несуть службу в Святогірську, виявили 405 адміністративних правопорушників, з них 17 – водії, які сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння.

 Yastreb 07

Крім додаткових ГШРів у вихідні та святкові дні у містечку буде патрулювати патрульна поліція Краматорська і Слов’янська.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

 

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: