Поліцейські у Слов’янську встановили особу пенсіонерки, що скоїла крадіжку жіночої сумки з банку

photo_2017-08-08_12-31-54

 63 – річна жінка під час сплати кредиту в відділенні банку запримітила забуту сумочку, здійснив сплату, пенсіонерка схватила її і пішла. Менше ніж за годину на порозі її квартири стояли поліцейські.

На спецлінію 102 надійшло повідомлення про крадіжку від 46 – річної жінки. Заявниця розповіла, що за власною необачність залишила свою сумку в загальному залі відділення банку, а сама пішла до службового приміщення. Через п’ять хвилин вона згадала про сумку, вийшла, щоб забрати, а її вже не було.

Дільничні офіцери поліції почали вивчати записи з камер відео спостережень, однак якість зображення не дозволила розгледіти особу зловмисника. Паралельно поліцейські вивчали громадян, які в зазначений період обслуговувалися в банку. Серед них виявилася 63 – річна жінка, яка була знайома правоохоронцям. На пенсії у неї появилося нове «хобі» - забирає залишені без нагляду речі.

 За даним фактом проводиться перевірка за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: