Як 12 річні підлітки у Слов’янську алкоголем отруїлись – поліція проводить перевірку

алко дев

Поліцейські встановили, що дівчата вжили слабоалкогольні напої, які купили в одному з торгівельних закладів. Дітям надана медична допомога. Вказаний факт внесено до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень громадян.

На спецлінію 102 надійшло повідомлення від лікарів про те, що до медзакладу госпіталізовано неповнолітніх з алкогольною інтоксикацією. Медики надали дівчатам всю необхідну допомогу.

Співробітникам ювенальної превенції Слов’янського відділу поліції притягують до відповідальності реалізатора торгівельного закладу, яка продала неповнолітнім алкоголь. На неї буде складено адміністративний протокол за ст. 156   «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами». А власника торгівельної точки теж чекає штраф - від 6 тисяч гривень, а також можливе позбавлення ліцензії на торгівлю.

Раніше ці сім’ї до поля зору поліцейських не потрапляли. Зараз співробітники ювенальної превенції проводять профілактичні бесіди не тільки з дівчатами та їхніми батьками, а й продавцями торгівельних закладів.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
12

Эта запись была размещена в рубрики: