Щоб не чути крики дорослих пішли в ліс і загубилися: слов’янські поліцейські розшукали двох підлітків

полицияХлопці 2001 та 2003 років народження разом з родичами відпочивали на березі Дінця. Коли дорослі почали сваритися діти, щоб не чути крики дорослих пішли в ліс і загубилися.

До колл-центру 102 надійшов дзвінок зі Словянського району. Телефонував 16 – річний хлопець, який разом зі своїм двоюрідним братом загубився в лісу. Під час розмови з оператором телефоний дзвінок декілька разів переривався, а потім зв'язок з підлітками пропав. Як з’ясувалося пізніше, у них розрядився мобільник.

Дівчина, що прийняла тривожний виклик, негайно орієнтувала місцевих поліцейських на пошуки дітей. Окрім персональних даних хлопців оператор з’ясувала місце, де вони відпочивали. Правоохоронці одночасно почали прочісувати ліс та берег річки, а також за наявними базами встановили номер телефону мати одного з хлопців, яка була вдома. Жінка не знала, що її син загубився.

Завдяки злагодженим діям працівників поліції діти були знайдені. Цього разу правоохоронці запобігли можливій трагедії. Зазначимо, що за час відсутності дітей ніхто з дорослих в поліцію не звернувся.

Поліцейські з’ясували, що під час відпочинку дорослі зловживали спиртними напоями, і між ними сталася сварка. Щоб не чути криків, брати пішли в ліс.

- Здебільшого небезпека підстерігає дітей зовсім не на вулиці, як прийнято вважати, а поруч з батьками, серед тих, хто має захищати. Сімейні конфлікти, залишаються найпоширенішими серед викликів від неповнолітніх. Після цього інциденту поліцейські деякий час будуть спостерігати за родинами, в яких виховуються хлопці, аби впевнитися, що дітям нічого не загрожує, - зазначив начальник Словянського відділу поліції Сергій Альошин.

Відносно батьків будуть складені протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні порушення "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків по вихованню дітей".

Поліцейські закликають дітей у будь-якій небезпечній чи нестандартній ситуації, коли ви відчуваєте, що вашому життю загрожує небезпека, негайно телефонувати на 102. Оператори цілодобово приймають дзвінки, допомога прибуде за лічені хвилини.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: