Обережно шахраї: За день жертвами стали троє жителів Слов’янського району

карточки

Житель Миколаївки продиктував «співробітникам банку» дані карти, якою вони цікавилися, і про всяк випадок дав інформацію по другий картці. Підсумок - мінус 47,5 тисяч на рахунку. Подібною інформацією поділився і житель с. Майдан. З банківського рахунку чоловіка була знята сума скромніша - 1300 гривень. А ось літня жителька села Андріївка віддала «соцпрацівниці» всі свої заощадження - 6,9 тисяч гривень, повіривши словам про те, що в країні проходить обмін грошей,

 В цілому аферисти виманили у довірливих громадян 56 тисяч гривень.

 52 - річний житель Миколаївки розповів поліцейським, що йому зателефонував чоловік, представився співробітником банку і повідомив, що з його карткового рахунку проводиться зняття грошей. Щоб заблокувати операції необхідні секретні дані - СVV код (три цифри на зворотній стороні картки), термін дії і останні цифри номера карти. Чоловік продиктував всю необхідну інформацію чоловіку, що телефонував і в кінці розмови поцікавився у «фахівця» - «може про всяк випадок заблокувати і другу карту?». В результаті блокування карт обійшлася чоловіку в 47,5 тисяч гривень.

  Аналогічний дзвінок надійшов і 63 - річний житель села Майдан Слов'янського району. З його карти аферисти зняли 1300 гривень.

 Не перестають працювати і лжепрацівники соціальних служб. Так, до 77 - річної пенсіонерки прийшла жінка і повідомила, що зараз в країні йде обмін грошей: старі купюри змінюють на нові. А щоб їй не стояти в довгих чергах, вона готова їй допомогти - поклопоче про якнайшвидший обміні грошей. Шахрайці вдалося переконати бабусю «поміняти» всі гроші, що є в будинку - 6900 гривень.

 За даними фактами порушено кримінальні провадження у ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

 Поліція закликає жителів бути пильними. І ні в якому разі нікому не повідомляти дані про свою банківську картку, не впускати у свій дім незнайомців, не довіряти незнайомим громадянам, які пропонують обміняти гроші або видати продукти харчування.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

 

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: