З нагоди дня Національної поліції України поліцейські Слов’янська приймали вітання

 DSC_7718

Напередодні професійного свята солісти та вокалісти Билбасівського будинку культури запросили правоохоронців до себе, щоб висловити слова вдячності та пошани за самовіддану працю. Також до поздоровлень приєдналися лігівці.

 DSC_7719

4 серпня всі поліцейські України святкують другу річницю з дня створення Національної поліції. Вже два роки співробітники Нацполиции Донецької області працюють за принципом «служити і захищати». 

 DSC_7722

На заході були присутні представники місцевої влади, працівники, солісти та вокалісти Билбасівського будинку культури, місцеві жителі і звісно поліцейські на чолі з начальником поліції Сергієм Альошиним.

 Зі сцени лунали вірші, пісні, слова вдячності та побажання.

 -Ми завжди вшановували правоохоронців і дякували за професійність. Коли нам треба допомога, то по дзвінку «102» завжди її отримуємо. Завжди вчасно, завжди саме тоді, коли треба. Спасибі вам за те, що ви завжди на посту і поруч, - привітала правоохоронців селищний голова Світлана Землянська.

 DSC_7725

Підписання «Закону про Національну поліцію», ознаменував процес реформування правоохоронної структури.

 Щоденна робота поліцейських пов'язана з великим ризиком і вимагає відповідальності, витрат сил і енергії у своїй повсякденній роботі. Саме до правоохоронців звертаються люди за допомогою у найтяжчі хвилини свого життя.

DSC_7727

 Також прийшли привітати своїх наставників і хлопці та дівчата з громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських»

 Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків.

DSC_7731

 В завершенні концерту начальник поліції Сергій Альошин від імені всього особового складу подякував організаторам та виконавцям заходу.

 DSC_7734

-Ми відчули всі щирість, з якою ви для нас співали. Для нас найкраща нагорода – це слова вдячності від дітей, - сказав полковник поліції.

DSC_7737 DSC_7738 DSC_7740 DSC_7742 DSC_7744 DSC_7747 DSC_7751 DSC_7763 DSC_7772

Слов’янський відділ поліції Донецької області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: