“Донецький куркуль” у Краматорську визначив переможців чергового конкурсу. Наступне засідання за два тижні

_MG_2477

Департамент економіки облдержадміністрації у четвер, 3 серпня, провів чергове засідання конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва для фінансової підтримки з боку обласної адміністрації та селищних та міських рад області.

Члени конкурсної комісії з відбору проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва у цей раз розглянули 40 бізнес проектів, які були подані для участі у конкурсі, а також 3 заявки від підприємств-учасників, що претендували на компенсацію відсотків за банковськими кредитами.

_MG_2492В цьому раунді конкурса прийняли участь підприємці та підприємства з м. Авдіївка, м. Торецьк, смт Новгородське. м. Новогродівка, м. Покровськ та Покровський район, с.Успенівка м.Костянтинівка, Мар`їнський район, м. Курахове, с. Донське та с. Хлібодарівка Волноваський район,  м. Добропілля та Добропільський район  с. Криворіжжя, с. Ганнівка Добропільський район, с. Завидо-Кудашево Добропільський район, с.Петрівське, м. Бахмут  Бахмутський район, м.  с. Берестове,Бахмутський район, м.Світлодарськ, Лиманська ОТГ, с. Дробишево, м. Слов’янськ,  м. Краматорськ.

_MG_2501

Часткове відшкодування відсотків по банковським кредитам за програмою Донецької держадміністрації отримали 2 компаниії (проходний бал - 2).

УчасникиСередній бал
1.ТОВ «ЯРІВСЬКЕ»2,24
2.ПП «СЛОВ`ЯНСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «ВАЛЕНСІЯ»2,27
3.ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «УТСМ»-
4.ФОП Мирошниченко Тетяна Вікторівна1,85

_MG_2502

Фінансову підтримку після процедур з узгодження з місцевими органами влади можуть отримати 16 учасників конкурсу, що набрали більше 2 балів. Далі наводимо перелік учасників та результати конкурсу.

УчасникиСередній бал
1Бурнашева Віра Володимирівна2,44
2Супрун Артем Ігорович2,02
3Орел Костянтин Олександрович1,79
4Лінкевич Ірина Вікторівна1,95
5Якушев Дмитро Юрійович2,02
6Корнієнко Неля Валентинівна-
7Калмикова Олена Павлівна1,41
8Теличко Ганна Олександрівна-
9СОК «Амор Терра Світ»1,07
10Явір Аліна Віталіївна2,1
11Головко Микола Вікторович2,1
12ФГ «Владимирське»2,25
13Фермерське господарство «Добродетель»1,84
14Процак Віктор Юрійович-
15Високий Олексій Вікторович-
16Борисов Дмитро Валерійович1,9
17ФГ «Марія 2014»1,9
18Єлін Ілля Костянтинович-
19Сменов Дмитро Володимирович1,73
20Чиркін Андрій Олександрович1,78
21Колісніченко Віталій Олександрович2,57
22Аксіненко Віктор Володимирович2,35
23Фермерське господарство «Сафіра»2,15
24Трєбєсов Володимир Олександрович2,01
25Чечікова Світлано Андріївна-
26ТОВ «ПРОМИСЛОВО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «СХІД»2,16
27Анфалов Микола Георгійович1,18
28Юзов Сергій Миколайович1,4
29Алексєєв Віталій Анатолійович2,01
30Халілова Надія Володимирівна1,83
31Лук`яненко Наталія Володимирівна2,06
32Денисенко Олександр Анатолійович1,5
33Ржавський Володимир Іванович1,96
34Кузнєцова Юлія Михайлівна1,2
35Алдохін Володимир Володимирович2,19
36Копченко Назар Вікторович1,4
37Діденко Тетяна Георгіївна1,75
38Свищов Андрій Миколайович1,98
39Рогозов Євген Олександрович1,84
40Коротун Світлана Вікторівна2,25
41ТОВ «ВКФ Техма»2,33

_MG_2506

_MG_2508 _MG_2521 _MG_2525 _MG_2526 _MG_2532 _MG_2540 _MG_2546 _MG_2547 _MG_2552_MG_2558_MG_2555 _MG_2561 _MG_2567 _MG_2569 _MG_2572_MG_2486
_MG_2573 _MG_2577 _MG_2584 _MG_2587 _MG_2592 _MG_2594 _MG_2599 _MG_2617 _MG_2622 _MG_2627 _MG_2629 _MG_2642 _MG_2649 _MG_2650

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

13
4

Эта запись была размещена в рубрики: