Корисна акція від Ліги майбутніх поліцейських Слов’янська: де може перебувати ваша дитина, граючись на вулиці без вашого нагляду

DSC_7713
«Чи знаєте ви, де може перебувати ваша дитина, граючись на вулиці без вашого нагляду?», «Чи бували випадки, коли ваша дитина без дозволу йшла з дому?» Сьогодні на ці питання відповідали дорослі Донеччини.

Щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки діти з «Ліги майбутніх поліцейських» Маріуполя, Слов’янська, Краматорська, Бахмута, Покровська та Волновахи  вийшли на вулиці своїх міст з закликом не залишати своїх дітей без догляду. 

DSC_7687

 «Озброївшись» інформаційними листівками та опитувальниками, найактивніша молодь Донеччини - лігівці, разом із інспекторами ювенальної превенції дізнавалися, чи знають дорослі чим може обернутися безпечне ставлення до безпеки власної дитини, наскільки добре вони знають оточення та інтереси дітей, а також які наслідки на них можуть очікувати, якщо залишити малечу без нагляду.

DSC_7709

Листівки роздавали та розклеювали в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: гральних майданчиках, торгівельних кіосках з морозивом, дитячих садочках, в центральному парку, на площах та в інших містах.

 DSC_7689

До «групи ризику» потрапляють сім’ї в яких основною метою свого життя бачать в зароблянні грошей, неблагополучні родини в яких дорослі надають перевагу алкоголю та байдуже ставляться до своїх діток або сім’ї де батьки встановили тотальний контроль за дітьми.

DSC_7710

З початку року до поліції надійшло  332 повідомлення про зникнення дітей. Майже у всіх випадках малеча була знайдена у перші години після зникнення. Не розшуканими залишається 7 дітей, за наявною інформацією вони перебувають з одним з батьків на окупованій території. Нажаль, траплялися  випадки, коли нехтування батьками власними дітьми закінчувалося дуже трагічно. 

 DSC_7708

- В основному заяви про зникнення дітей надходять від батьків, чиї діти пішли гуляти і не повернулися додому у встановлений батьками час, не відповідають на телефонні дзвінки або спеціально відключають мобільні телефони. У більшості випадків діти мають на меті не втекти з дому, а погуляти подовше. Це діти підліткового віку 12-18 років. А батьки через свою «зайнятість» навіть не знають, де гуляє їхня дитина, з ким. Дорослі з різних причин не цікавляться життям своїх дітей, - зазначила начальник ювенальної превенції в Донецькій області Катерина Шнейдер.

 DSC_7704

Під час соцопитування, лігівці також розповідали про нещасні випадки, які сталися цього літа в Донецькій області через те, що дорослі лише на мить втратили пильність і залишили своїх дітей без нагляду.

 DSC_7707

Майже всі опитані розповіли, що відповідально ставляться до своїх батьківських обов’язків - стежать за тим, з ким їхні діти спілкуються в соціальних мережах та в реальному житті, постійно наглядають за ними під час вуличних прогулянок та не дозволяють самостійно залишати домівки і залишатися на ніч ні в кого, окрім близьких родичів.

 DSC_7685

-Хотілося б звернутися до дорослих з проханням бути уважними до своїх дітей та приймати участь у їх житті.  Також не проходьте мимо дітей, які перебувають на вулицях, вокзалах та інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби. Можливо їх вже шукають, - сказала Катерина Шнейдер.

 

 

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: