З початку року слов’янські поліцейські виявили 200 нетверезих водіїв

 SlavGAI-taxi (02)

Поліцейськими, які забезпечують безпеку дорожнього руху, задокументовано більше 1,5 тисяч фактів порушення правил дорожнього руху. На порушників накладено штрафів на суму понад 2 мільйона гривень.

Під час несення служби правоохоронці виявляють аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводять превентивну роботу з водіями та виявляють правопорушення, пов’язані з використанням транспортних засобів.

Так, в Слов'янському і Лиманському районах (без урахування міста Слов’янська) поліцейські виявили 1534 водіїв, які порушили ПДР. Найбільш поширеними порушеннями є порушення правил обгону, проїзду пішохідних і залізничних переходів, але найбільшу небезпеку представляють п'яні водії. Кожний 13 порушник ПДР сів за кермо в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

SlavGAI-taxi (10)

Не дивлячись на те, що суттєво збільшені розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортним засобом за керування у стані сп'яніння, люди продовжують ігнорувати власні заходи безпеки.

 Серед нетверезих водіїв, яких виявили правоохоронці, є такі, що за рік не вперше сіли за кермо напідпитку. На 13 осіб поліцейськими, які забезпечують безпеку дорожнього руху, вдруге складено адміністративний протокол, а на 15 – втретє (!).

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами та притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

SlavGAI-taxi (17)

 Також звертаємо увагу на те, що згідно чинного законодавства за вживання водієм алкоголю, наркотиків і т. п. після аварії або після того, як автомобіль був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду – також передбачено адміністративне покарання за ст. 130 КУпАП.

За вказаний період накладено штрафів на суму понад 2 мільйона гривень, тільки з нетверезих водіїв стягується більше 620 тисяч гривень.

Дотримання правил дорожнього руху важливо не тільки для водіїв, але і для пішоходів. Багато людей намагаються перейти дорогу в недозволеному місці, що призводить до аварій з людськими жертвами. Безпека руху на вулицях міста та дорогах досягається тільки тоді, коли дотримуються всі правила.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: