Відпочиваючі з «Лісової казки» зустрічали поліцейських та Лігівців із Слов’янська

DSC08820

Завдання, яке поставили для себе на літо співробітники ювенальної превенції - це забезпечити безпеку маленьких відпочиваючих у таборах та організувати їм дозвілля. В цьому поліцейським допомагають Лігівці.

DSC08839
Дитячий оздоровчий заклад “Лісова казка” Святогірська  вже не вперше за літній період приймає у себе співробітників поліції та учасників ГО “Ліги Майбутніх поліцейський”: концертна програма, захоплюючий квест, профілактичні бесіди.

 DSC08857

Цього разу лігівці підготували для відпочиваючих інтелектуальну гру – «Шляпа». Діти повинні були за невеликий час пояснити якомога більше слів, щоб їх партнери їх відгадав. Ця гра не тільки дає можливість проявити свої здібності, а й вчить працювати в команді.

 DSC08859

“Шляпа” захопила всіх: учасників Ліги, дітей, поліцейських та вожатих загонів. Хто швидше всіх відгадає зашифроване слово, хто гарніше всіх поясне або покаже його значення, та виконає це з додатковою ускладненою умовою. Така розвага прийшлася всім до смаку.

 DSC08865

Зустріч із поліцейським плавно переросла у форму дискусії, під час якої діти змогли задати будь-які питання, що їх турбують та обговорити їх. Цікавилися діти і роботою поліцейських. Відкритий діалог зближує поліцію та дітей, дає можливість працювати спільно, на засадах партнерских відношень.

 DSC08876

Також інспектор ювенальної превенції Сергій Савченко розповів дітям про корисний мобільний додаток “Поліція 102”, який став дуже зручним та популярним на Донеччині за останній місяць та ще раз нагадав про правила безпеки поблизу водойомів та на сонці, обговорили правила поведінки в закладі та про відповідальність.

DSC08843DSC08829

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: