Донецька залізниця недоотримала коштів від металургів Маріуполя

жд вокзал славянскУ липні 2017 року через нераціональне використання рухомого складу бізнесом Донецька залізниця недоотримала понад 42 млн грн

У липні 2017  регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізніця» недоотримала понад 42 млн грн через невиконання підприємствами  ПРАТ «ММК ім. Ілліча» та ПРАТ «ММК Азовсталь» запланованих навантажень та вивантажень, а також нераціональне використання ними наданого рухомого складу.

 Регіональна філія «Донецька залізниця» повністю, згідно з наданими заявками, забезпечує вагонами ПРАТ«ММК ім. Ілліча» та ПРАТ «ММК Азовсталь». Натомість ці підприємства несвоєчасно виконують свої зобов’язання щодо навантаження та вивантаження наданого рухомого складу. Така ситуація призводить до збитків перевізника, заважає покращувати логістику, своєчасно планувати ремонт рухомого складу та інфраструктури.

Так, станом на 30 липня 2017 року ПРАТ «ММК ім. Ілліча» навантажувало в середньому на добу лише 212 вагонів з заявлених 540 вагонів. Це на 328 вагонів менше запланованого.

Крім того, ПРАТ «ММК ім. Ілліча» в липні вивантажувало 732 вагони в середньму на добу, що менше на 896 вагонів, ніж повинно здійснюватися згідно з заявками самого ж ПРАТ «ММК ім. Ілліча».

ПРАТ «ММК Азовсталь» у липні 2017 року заявило плани з навантаження в обсязі 522 вагонів у середньому на добу. Але станом на 30 липня виконало власну заявку лише на 182 вагони у середньому на добу. Це на 340 вагонів менше запланованого.

А вивантаження по ПРАТ «ММК Азовсталь» становить 340 вагонів у середньому на добу, що менше на 488 вагонів, ніж повинно здійснюватися згідно з заявками самого ж ПРАТ «ММК Азовсталь».

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: