Свято “Країна здоров’я для малечі” від центральної бібліотеки Слов’янська

биб8

31 липня, в рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» Міжнародної організації з міграції за підтримки Уряду Японії, на дитячому майданчику біля центральної бібліотеки відбулося свято «Країна здоров`я» для малечі.

На свято завітали лікар Пілюлькін та Незнайко. Вони разом з бібліотекарами проводили цікаві вікторини, різноманітні ігри та конкурси. Про це пише на своїй сторінці у фейсбук Юлія Малик.

биб7
Діти дізнались про здоровий спосіб життя, про шкідливі та корисні продукти харчування, дегустували фруктові та овочеві смаколики. Всі учасники отримали призи. Хлопчики й дівчатка весело, радісно та з користю провели своє дозвілля. А потім бібліотекар Горбунова С. В. запросила дітей для знайомства з бібліотекою, з новими дитячими книжками.

биб6
Діти та дорослі були у захваті. А подарунком за цікавий захід стала пісня у виконанні маленької читачки Андрієнко Анастасії. Чекаємо маленьких всезнайок та їх батьків на наступну зустріч з казковими героями, яка відбудеться 10 серпня. Місце зустрічі – бібліотека. Далі декілька фото.

биб5 биб4 биб3 биб2 биб1

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: