1170 автобусів перевірено, 22 з них – технічно несправні. На Донеччині підведено підсумки відпрацювання

avtobus 01Спецоперація тривала з 18 липня. Працівниками поліції з безпеки дорожнього руху спільно с представниками Укртрансбезпеки перевірялись транспортні засоби, які займаються пасажироперевезенням та виявлялись порушення ПДР водіями.

Профілактичні заходи проводились з метою зниження аварійності на пасажирському транспорті.

З початку року на дорогах Донеччини зареєстровано 4 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими з вини водіїв пасажирського транспорту, в яких постраждало 5 чоловік.

Під час проведення відпрацювання правоохоронці перевіряли транспортні засоби, які здійснювали перевезення пасажирів, з метою виявлення технічно несправних та виявляли інші порушення Правил дорожнього руху.

Так, в ході рейдових перевірок перевізників на лінії було виявлено 1170 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів, у тому числі 202 автобуси, які здійснюють нерегулярні пасажирські перевезення.

Виявлено 154 порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів. Поліцейські задокументували водія, який керував мікроавтобусом у стані сп’яніння. 22 водія знаходились за кермом технічно несправних автобусів. Виявлено 22 факти перевезення пасажирів більше, ніж передбачено технічними характеристиками та 8 фактів керування транспортними засобами, які підлягають обов’язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшли. 4 водія керували автобусами без відповідних документів. Були виявлені і інші порушення ПДР, водії притягнуті до адміністративної відповідальності.

Крім того, працівниками Укртрансбезпеки складено 28 адміністративних актів на водіїв автобусів.

За результатами проведених заходів на пасажирському транспорті, поліцейськими з безпеки дорожнього руху до відома організаторів перевезень направлено 2 інформаційних листа за виявленими грубими порушеннями транспортного законодавства.

Задля безпечного перевезення пасажирів та недопущення їх травмування чи загибелі, працівники поліції з безпеки дорожнього руху будуть і надалі контролювати транспортні засоби, які займаються перевезенням пасажирів.

avtobus 02 avtobus 03 avtobus 04 avtobus 05

 

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: