Добове зведення Слов’янського відділу поліції за 28 липня 2017 року

полиция

Упродовж минулої доби до чергової частини Слов'янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області надійшло 154 повідомленнь, 12 з них – 3 із ознаками кримінального правопорушення.

Минулої доби у Слов’янську під час патрулювання виявлено особу, що має зв'язок із незаконними збройними формуваннями, а також "за гарячими слідами" розкрито крадіжку дитячого велосипеду з під'їзду по вулиці Торській. За останнім фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 КК України "Крадіжка".

У Слов'янську під час проведення будівельних робіт стався вибух газу, внаслідок чого постраждав один з робітників. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 272 КК України "Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою".

У Лимані нарядами поліції під час контролю за безпекою дорожнього руху задокументовано два факти зберігання наркотичних засобів. Також наркотики було вилучено при проведенні обшуку у домоволодінні мешканця Лиманського району. Порушено кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: