Під час вечірнього патрулювання Слов’янська звертатимуть увагу на дітей, що знаходяться на вулиці без нагляду дорослих

Slav- razvod (05)

На охорону громадського порядку лише на території Слов’янська та району заступає 31 наряд, до складу яких входять представники поліції та Національної гвардії України.

Slav- razvod (02)

 

Під час загальнообласного інструктажу Слов’янські та Лиманські правоохоронці спрямовані на збереження правопорядку та недопущення вчинення правопорушень на вулицях населених пунктів.

Slav- razvod (04)

Начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин звернув увагу співробітників свого підрозділу, представників патрульної поліції та поліції охорони, а також військовослужбовців НГУ на необхідність пильного несення служби, реагування на будь-які звернення громадян та на дотримання правил тактовного поводження із мешканцями та гостями міста. Окремо увагу було привернуто на роботу із малолітніми дітьми, які можуть перебувати на улиці після 22:00 без нагляду дорослих.

Slav- razvod (01)

Правоохоронцям нагадали порядок перевірки  підозрілих громадян за допомогою Ситуаційного центру ГУНП – метою даної роботи є виявлення осіб, що перебувають у розшуку, в тому числі через зв'язок із незаконними збройними формуваннями.

Slav- razvod (09) Slav- razvod (11) Slav- razvod (13) Slav- razvod (17)

Слов’янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: