Поліцейські попереджають: в Слов’янську почастішали випадки крадіжок з автомобілів за допомогою «сканерів»

 сканер

За два дні жертвами зловмисників стали четверо автовласників. У всіх випадках машини були вскриті пристроєм для електронного злому сигналізацій. Здобиччю крадіїв стали гроші, документи та гаджети.

 Всі злочини були скоєні днем. В двох випадках потерпілі на деякий час залишали свої автомобілі біля магазинів, в інших двох – біля озер на «Славкурорті».

 Так, 42 – річна місцева жителька разом зі своєю подругою приїхали на «курорт» і залишила свій автомобіль «Honda» уздовж дороги. Приблизно через 30 хвилин жінки повернулися і виявили пропажу сумки, яку автовласниця залишила в салоні. В сумці знаходилися гроші, кредитні картки, планшет та телефон.

 В той же день 32 – річна власниця «Skoda» залишила свою машину біля супермаркету в м-ні Артема, а коли повернулася, виявила пропажу «iPhone».

 Аналогічні ситуації сталися на наступний день і з 40 – річним власником «Mitsubishi», який приїхав на відпочинок на курорт та 47 – річним господарем «Hyundai», який залишив машину біля магазину в районі центрального парку.

 За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

 Поліцейські закликають громадян при будь-якому виході з машини не залишайте свої сумки, барсетки, гаджети в салоні. Не зберігайте документи і гроші в автомобілі та не залишайте свій транспортний засіб на не охоронюваних стоянках

Проявіть підвищену увагу до свого майна!

Слов'янський відділ поліції Донецької області

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: