Під час патрулювання на центральній площі Слов’янська правоохоронцями був затриманий розшукуваний злочинець

полиц
40-річний житель Донецька знаходився в розшуку за крадіжку з проникненням, яку він скоїв восени минулого року у Маріуполі. Скриваючись
 від правосуддя, він приїхав до Слов'янська, де був виявлений під час перевірки по єдиній базі даних поліції.

Близько п'ятої вечора співробітники Слов'янської поліції, які несли службу в складі патруля на площі Соборній, звернули увагу на перехожого у стані алкогольного сп'яніння. Чоловік виявився жителем Донецька 1977 року народження, що тимчасово мешкав в Маріуполі. За допомогою бази даних аналітичного центру ГУНП області наряд встановив, що з жовтня 2016 року він перебуває у розшуку за Кальміуським відділенням поліції Маріуполя за ч.3 ст. 185 КК України.

Зрозумівши, що справа приймає серйозний оборот, правопорушник спробував втекти, а коли це не вдалось - запропонував патрулю відпустити його за "винагороду". Він був доставлений до Слов'янського відділу поліції, і згодом переданий маріупольським правоохоронцям.

За іронією долі затриманий вказаний громадянин був у день свого народження. Він розповів, що змінив місце проживання і довгий час намагався уникати зустрічей з правоохоронцями, але у кінці кінців не втримався і вирішив відзначити своє 40-річчя - незважаючи на всі забобони з цього приводу. Тепер на нього чекає суд за крадіжку та позбавлення волі строком до 6 років.

Слов'янський відділ поліції 
Донецькій області

4
2

Эта запись была размещена в рубрики: