На півночі Донеччини, недалеко від Слов’янська встановлюється новий «стоп-контроль»

DSC_7389

Начальник поліції Донеччини Віталій Невгад під час робочого візиту на північ області перевірив хід ремонтно-будівельних робіт нового контрольного пункту. Поблизу Слов’янська на трасі «Київ-Харків-Довжанський» розташовано два стаціонарних поста на невеликій відстані, що створює дискомфорт для місцевих жителів.

Аби громадяни не відчували незручностей від «тісного» розташування було прийнято рішення перенести блокпост з району БЗС в Долину.

Таке рішення було прийнято штабом АТО за ініціативи керівництва поліції Донеччини. Це дає можливість перекрити майже всі дороги, які мають вихід до Харківської області.

DSC_7392

На внутрішніх блокпостах несуть службу співробітники поліції Донеччини, додані сили з інших областей та бійці Нацгвардії. Мета – запобігти дестабілізації ситуації та не допустити терактів, диверсій, вчинення тяжких злочинів. А головними завданнями поліцейських лишаються виявлення зброї, боєприпасів, вибухівки, а також бойовиків та їхніх пособників.

photo_2017-07-24_19-08-51

Однак від таких перевірок не повинні страждати мирні місцеві мешканці, які декілька разів на день перетинають блокпости та проходять перевірку. Наприклад, якщо їхати зі Святогірська у Бахмут необхідно перетнути три блокпости, два з яких розташовані на відстані близько 4 кілометрів один від одного. Таке розміщення не є недоцільним.

photo_2017-07-24_19-09-08

Таким чином, аби ефективно і збалансовано перерозподіляти сили і засоби поліції було прийнято рішення замінити стаціонарний блокпост на виїзді зі Слов’янська на «стоп-контроль» поблизу селища Долина.

DSC_7380

Зараз ремонтні роботи на блокпосту тривають. Запуск пункту контролю планується за тиждень.

DSC_7382

За півроку на блокпостах поліцейські припинили більше 2 тисяч правопорушень: 150 спроб нелегального перевезення зброї не закінчилися трагедіями, а 152 злочинця, які ховалися від покарання, не вчинили нові злочини. Система стоп-контролів, у прифронтовій Донеччині, на яких несуть службу правоохоронці, третій рік поспіль захищає людей від злочинності.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

15
5

Эта запись была размещена в рубрики: