Батьки, закривайте вікна!: лігівці Слов’янська звертають увагу дорослих на необхідність бути пильними до своїх дітей

 DSC08915

Нещасні випадки не можна передбачити, але можна підстрахуватися. Незважаючи на те, що батьки всіма силами намагаються зробити оточення своїх дітей безпечним, останнім часом почастішали випадки коли дітки, опершись на москітну сітку, випадали з вікон.

DSC08912

Лігівці провели інформаційну акцію «Батьки, закривайте вікна!» - розповсюджували попереджувальні листівки.

DSC08922

Тільки в липні на Донеччині ледь не загинуло п’ятеро дітей. Всі вони випали з вікна, опершись на сітку. Всі отримали травми різного ступеня тяжкості, одна дівчинка була доставлена до реанімації. Два трагічних випадки трапилися в Слов’янську.

 DSC08923

Батьки намагаються всіляко вберегти дітей від побутових травм: ставлять заглушки на розетках, ховають подалі скло, ножі, а ось про ту небезпеку, яку несуть відкриті вікна, забувають.

 DSC08924

Тому аби звернути увагу дорослих на належний догляд за дитиною та попередити подібні трагічні випадки учасники Слов’янської «Ліги майбутніх поліцейських» разом з співробітниками ювенальної превенції розповсюджували листівки з попередженням - «Батьки, закривайте вікна!».

 DSC08935

Листівки роздавали та розклеювали в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: поліклініках, гральних майданчиках, торгівельних кіосках з морозивом, дитячих садочках, в центральному парку та в інших містах.

 DSC08936

Ще раз звертаємося до дорослих дотримуватися правил безпеки!  Не залишайте відкритими вікна навіть якщо вам здається, що дитина занадто маленька, щоб дістати до підвіконня. 

DSC08941

Слов'янський відділ поліції Донецькій області

DSC08911 DSC08906 DSC08904 DSC08901 DSC08899 DSC08898

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: