Вистава-форум на Соборній площі Слов’янська зібрав місцевих театралів: сюжет творили разом

_MG_1873

На Соборній площі Слов'янська виставою завершився трьохденний тренінг, організований за участі організації "Міцна громада" та фонду "Відродження".

_MG_1878

Форум - театр - дуже незвична форма театру, яка допомагає подивитися на самих себе та на оточуючий світ з різних сторін, розвиває критичне мислення та ініціативність. За допомогою інтерактивних ігор та вправ учасники самі визначають тему постановки, вчаться знаходити рішення у конфліктних ситуаціях.

_MG_1881

Ось і вчора учасники дійства відтворили декілька конфліктних ситуацій, що трапляються у нашому повсякденному житті, і до їх вирішеня долучали глядачів, які доповнювали зміст вистави своїми порадами та пропозиціями.

_MG_1890

"Вистава форум театру на Соборній площі від Міцна громада Дуже класно, коли глядачі можуть долучитися до творення вистави, вносити свої корективи. Сподобалось жваве обговорення! Видно, що вистава "з життя" і не оставляє нікого байдужим." - пише про свої враження Наталля Бондаренко.

_MG_1898

Нагадаємо, що даний проект реалізується в межах реалізації гранту, що наданий проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Далі декілька фото з події .

_MG_1901 _MG_1914 _MG_1922 _MG_1924 _MG_1932

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: