На службу в Слов’янський відділ поліції заступили п’ять молодих фахівців

DSC_7328

Один дільничний офіцер поліції та чотири оперативника успішно пройшли всі степи відбору та заступили до виконання своїх службових обов’язків. З поліцейськими – новобранцями начальник поліції Сергій Альошин провів першу нараду.

 DSC_7322

З початку року був об’явлений конкурсний набір на заміщення вакантних посад на службу в поліції Донецької області. Всі охочі мали можливість поповнити ряди поліції. Кандидатам необхідно було пройти тестування на знання законодавства,екзамен з фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. На тих, хто пройшов всі ці етапи, чекав чотирьохмісячний курс навчання.

 DSC_7334

Лави слов’янської поліції поповнили випускники - рядові Маріупольської «Академії поліції» та ДЮІ. Хлопці пройшли відбір та пройшли курси первинної професійної підготовки. З перших днів вони приступали до виконання своїх службових обов’язків.

 - Ми працюємо в інших умовах, ніж наші колеги в мирних областях. Часу на «розкачку» у нас немає. Ви добре підготовлені теоретично, але навички практичної діяльності тільки формуються. Тому керівництво відділу поліції, ваші наставники та колеги будуть в усьому надавати вам підтримку, - звернувся до молодих фахівців начальник поліції Сергій Альошин.

 DSC_7333

Серед тих хто прийшов служити та захищати – люди різних професій та різного віку. Але всі вони прийняли рішення служити Українському народові. 26 – річний Олег Кирницький переселенець, був аспірант Донецького національного Університету, а 35 – річний Артем Павлов колишній контролер та водій, але віднедавна вони – поліцейські.   

 Начальник поліції Сергій Альошин говорив з новобранцями про умови несення служби, дотримання дисципліни та законності, недопущенню службових злочинів та необхідності ввічливого спілкування з громадянами.

 - Правоохоронці завжди знаходяться в зоні конфлікту. «Математика» проста: якщо, наприклад, ми повернули викрадене майно потерпілому, затримали зловмисника, то ми отримуємо слова вдячності від одного заявник. А ось всі близькі та родичі зловмисника в нашу адресу, м’яко кажучи, невтішно відгукуються, бо ми притягуємо до відповідальності «невинну» людину. Тому над авторитетом потрібно працювати щодня і завойовувати довіру громадян, - зазначив Сергій Альошин.

 Наприкінці зустрічі начальник поліції побажав молодим колегам успіхів у подальшій службі.

 Слов'янський відділ поліції Донецької області

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: