Слов’янський центр зайнятості продовжує допомагати підприємцям

20229516_1978389592174985_4354707796129510589_oВ приміщенні Слов’янського міського центру зайнятості знов відбулась зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива».

Завдяки цій платформі всі бажаючі отримують безкоштовну допомогу фахівців державних установ з питань ведення бізнесу, держреєстрації підприємницької діяльності, пенсійного, трудового та податкового законодавства, ведення бухгалтерського обліку, роз’яснень з питань функціонування системи ProZorro, пише у Фейсбук Слов’янський міський центр зайнятості.

Захід відвідали 27 представників малого бізнесу та громадян, які планують стати фізичними особами-підприємцями. Спеціалісти центру зайнятості презентували проект Чеської неурядової організації «Людина в біді» «Стимулювання створення нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб», конкурс бізнес-грантів ПРООН та програму Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», які направлені на фінансову підтримку підприємців з числа переселенців та місцевого населення області.

Була надана інформація щодо отримання грантів ПРООН, можливостей навчання бізнес-плануванню за допомогою Донецької торгово-промислової палати. Декільком відвідувачам спеціалісти центру зайнятості надали допомогу в реєстрації для участі у тренінг-семінарі з бізнес-планування.

Наступна зустріч у Консалтинговому просторі «Перспектива» відбудеться 16 серпня 2017 року. В ній візьмуть участь та поділяться своїм досвідом успішні підприємці, які розпочинали бізнес за допомогою служби зайнятості.

Організатори простору запрошують всіх, хто бажає отримати консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності, відвідати цей захід.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: