Поліцейські звертаються до батьків: не залишати дітей без нагляду в кімнаті з відкритими вікнами

ребенокЧерез батьківську недбалість нещасні випадки трапилися в Слов’янську, Лимані, Часів Ярі та Торецьку. На щастя, всі дітки залишилися живими, проте отримали тяжкі травми та знаходяться у лікарні.

Останній трагічний  випадок трапилася вчора, 19 липня. В прифронтовому Торецьку з однієї із квартир третього поверху хлопчик 2014 року народження випав з вікна. Хлопчик упав на дах гаражу між першим і другим поверхом, а потім скотився на землю. За словами матері, вона лише на декілька хвилин відійшла в іншу кімнату, а повернувшись, побачила відсутність одного з близнюків. 

Нагадаємо, щов Лимані – з вікна 5 поверху випала 7-річна дівчинка. У той день за дитиною наглядала бабуся. Батьки дівчинки перебували на роботі. Літня жінка на деякий час залишила внучку в кімнаті без нагляду. Дівчинка грала на підвіконні, сперлася на москітну сітку і випала з вікна.

В Словянську трагічний випадок стався 14 липня. Прокинувшись вранці, півторарічна дівчинка самостійно вилізла з манежу на стіл, який стояв біля ліжечка та вікна, залізла на підвіконня і… випала з вікна. Батьки дитини перебували в сусідній кімнаті.

А18 липня в Часів Ярі мати дівчинки, якій ще не виповнилось і двох рочків, на хвилинку вийшла з кімнати, залишивши дитину на столику для годування, що стояв поблизу відкритого вікна. Опершись на москітну сітку, дитина випала з четвертого поверху. Дівчинка у важкому стані перебуває в реанімаційному відділенні.

Шановні дорослі! Необхідно належним чином доглядати за своїми дітьми. Не розраховувати на міцність віконної москітної сітки. Взагалі не залишати вікна відчиненими, якщо в домі є маленька дитина. І ні в якому разі не залишати малечу без нагляду.

Пам'ятайте! ЖИТТЯ НАШИХ ДІТЕЙ БЕЗЦІННЕ! 

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: