У Слов’янську розпочалась спецоперація з безпеки дорожнього руху

hXsPx9SbПревентивні заходи направлені на зниження аварійності на дорогах області. Задля зберігання життя людей на автошляхах та припинення порушень Правил дорожнього руху, на території Покровського, Слов’янського та Бахмутського районів розпочалось профілактичне відпрацювання, яке триватиме з 20 по 23 липня.

У зв’язку з літнім періодом на дорогах області збільшилась кількість транспорту та, відповідно, і кількість дорожньо-транспортних пригод, в яких травмуються люди.

З початку року на території Донецької області сталося 452 дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, в яких загинуло 38 чоловік та травмовано 621.

Для проведення спецоперації по безпеці дорожнього руху додаткові наряди працівників поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху направлені у центральну частину області.Мобільні групи будуть щодобово у посиленому режимі нести службу у містах та на трасах районів, переміщаючись на північ та відпрацьовуючи території кущових підрозділів по черзі.

Працівники поліції під час несення служби виявлятимуть аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводити профілактичну роботу з порушниками та припиняти правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Крім того, щоб зупинити смерті на дорогах та привчити водіїв дотримуватись Правил дорожнього руху, працівники поліції з забезпечення безпеки дорожнього руху посилили контроль за дорожнім рухом на трасах області, адже саме там водії порушують швидкісний режим, що призводить до тяжких наслідків.

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Не наражайте на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

 

0
8

Эта запись была размещена в рубрики: