Прокурори Донецької області допомагають маленькій дівчинці втілити в життя великі мрії

dev2Історія маленької дівчинки з Торецька на ім’я Христина вразила не тільки громадськість, а й досвідчених прокурорів, які у своїй роботі зіштовхуються з чималою кількістю резонансу.

На початку липня до квартири жінки, у якій вона проживає разом із донькою Христиною, завітали гості - знайома матері разом з товаришем. Після спільного розпивання спиртних напоїв чоловік не зміг піти додому та залишився ночувати у власниці квартири. Вранці нетверезого гостя забрала подруга.

Вже згодом, після уходу останніх жінка побачила, що дитина непритомна та на її тілі є тілесні ушкодження.  Дівчинку було доставлено до Центральної міської лікарні м.Торецька, де лікарі діагностували механічну асфіксію. Потерпіла перебувала у реанімації, а лікарі оцінювали її стан як стабільний.

Завдяки фізичній підготовці, яку Христина отримала під час занять боротьбою, та своєчасній допомозі лікарів, життя дитини було врятовано.

Історія мужньої Христини так вразила колектив Костянтинівської місцевої прокуратури, що вони вирішили взяти шефство над дитиною. Поспілкувавшись з матір’ю дівчинки, працівники прокуратури дізнались, що дитина захоплюється не тільки вільною боротьбою, якою займається вже тривалий час, а й має велику мрію – стати справжнім скейтером.

Тепер Христина стала на крок ближчою до омріяного, адже отримала від прокурорів новенький скейт, на якому зможе вдосконалювати свої здібності та навички, та сучасне захисне знаряддя, а також сучасне захисне спорядження до нього.

А поки організм дитини оговтується від пережитого, її відвідують рідні, друзі, однокласники та просто небайдужі до чужого горя люди.

Нагадаємо, 22-річного кривдника дитини було затримано по гарячих слідах. Йому повідомлено про підозру у скоєнні замаху на вбивство 10-річної дівчинки. За клопотанням прокуратури чоловіка взято під варту строком на 60 діб. Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: