У Слов’янському районі прокуратура вимагає через суд повернення сільській громаді незаконно проданого комунального об’єкта

shkola1Слов’янська місцева прокуратура встала на захист інтересів держави, звернувшись до суду із позовом про повернення у комунальну власність недобудованої сільської школи.

Встановлено, що у березні 2013 року між Прелесненською сільською радою Слов’янського району та фізичною особою – мешканцем м.Краматорська  укладено договір купівлі-продажу (під розбирання на будматеріали) об’єкта незавершеного будівництва, а саме - 2-поверхової школи, яка знаходиться у селищі Майдан.

На час продажу оціночна вартість вказаної будівлі площею майже 1000 кв. м. складала 102 тис грн.

Проте, як з’ясувала прокуратура, до теперішнього часу новий власник не тільки не розібрав придбану недобудову, але й не виконав першочергових обов’язкових умов договору –  не оформив на нього нотаріальне посвідчення та державну реєстрацію. Сільська рада, у свою чергу, не  здійснила належний контроль за виконанням покупцем умов зазначеного договору.

Наразі позов прокуратури про повернення територіальній громаді села незаконно проданої комунальної власності знаходиться на розгляді у Слов’янському міськрайонному суді.

shkola3

Прес-служба прокуратури Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: