Фізичний тест для нових поліцейських: у Краматорську пройшов 3-й етап відбору претендентів


DSC_0005

 

17 липня стартував 3 етап відбору до патрульної поліції Краматорська та Слов’янська, а саме перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів.

Відповідно до наказу МВС України від 09.02.2016 № 90 «Про затвердження Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовленості кандидатів до вступу на службу в Національну поліцію України» кандидати здають наступні нормативи:

чоловіки:

  • Комплексна силова вправа.
  • Біг на 100 м.
  • Біг на 1000 м.

жінки:

  • Згинання та розгинання рук в упорі лежачи.
  • Біг на 100 м.
  • Біг на 1000 м.

DSC_0009

У відборі в цей раз приймало участь 54 кандидата (1 не неявка). Відповідно до наказу МВС України від 09.02.2016 № 90, 12 кандидатів, після закінчення етапу, звернулися заявами про перездачу.

DSC_0015

Кандидати, які успішно склали заліки з фізичної підготовки, будуть направлені на психологічне тестування на базі військово-лікарської комісії Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Луганській області» (місто Сєверодонецьк). У разі позитивного результату, кандидати направляються на останній етап – співбесіда з поліцейською комісією.

DSC_0020

Під час співбесіди поліцейська комісія спілкується з кандидатом, вивчає надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу.

DSC_0029

Кандидати, рекомендовані поліцейською комісією до служби, включаються до рейтингу в межах кількості наявних вакансій. Рейтинг будується на результатах тестування загальних навичок, тесту на знання законодавства та оцінки рівня фізичної підготовки кандидатів.

DSC_0038

Інформація про переможців конкурсу публікується на сайті Патрульної поліції не пізніше наступного дня після підписання протоколу засідання поліцейської комісії.

DSC_0054

Рішення про призначення на посади інспекторів (поліцейських), на певні лінії обслуговування, до Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську (маю на увазі тих кандидатів, які вдало пройдуть конкурс), буде прийнято після успішного проходження ними спеціалізації (курсів початкової підготовки).

DSC_0056 DSC_0061
Деловой Славянск

8
3

Эта запись была размещена в рубрики: