На вихідних Слов’янську оперативну зону патрулюватимуть посилені наряди поліції

DSC_0004Спільні екіпажі з працівників поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульних поліцейських, місцевих правоохоронців, співробітників охорони та нацгвардійців перед заступленням на службу проінструктував начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин.

Найголовнішими завданнями для сумісних патрулів є уберегти громадян від протиправних посягань. У превентивних заходах, що традиційно проходять на територіх двох районів у вихідні, задіяні понад 150 правоохоронців.

На вулицях, автошляхах, блокпостах, вокзалах і поштових відділеннях буде ретельно перевірятися транспорт і документи громадян.

Окремо начальник місцевої поліції Сергій Альошин звернув увагу підлеглих на необхідність дотримуватися заходів особистої безпеки та ввічливого ставлення до всіх громадян, та максимально оперативного реагування на повідомлення про правопорушення.

На півночі Донеччини в Слов’янському та Лиманському районах розташовано найбільша кількість пансіонатів та баз відпочинку – більше 70. Тому спільні екіпажі з працівників поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху та патрульних поліцейських працюватимуть у вихідні дні у курортних зонах.

Працівники поліції під час несення служби виявлятимуть аварійно-небезпечні порушення Правил дорожнього руху, проводити профілактичну роботу з порушниками та припиняти правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Звертаємо увагу громадян, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги в Лимані, Лиманському та Слов’янському районах (без урахування Слов’янська) є наступні: в місті Лиман - перехрестя вулиць Незалежності і Пушкіна, Незалежності і Слобожанської, Петропавлівської і Слобожанської, з’їзд на село Щурове на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна, в м. Миколаївці - перехрестя вулиць Карпинського і Остапенко, Миру і Малогородської, в сел. Райгородок - перехрестя вулиці Куйбишева та автошляху «Добропілля – Лиман».

Аналогічні заходи було проведено і у Лиманському відділенні поліції, де начальник Андрій Корольов також провів інструктаж та перевірив "боєготовність" своїх підлеглих перед несенням служби.

DSC_0002 DSC_0005 DSC_0009 DSC_0012 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0018 DSC_0020

Слов’янський відділ поліції Донецької області

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: