Як судитися з Росією: Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих вже в Краматорську

силаЮридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!

 «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

 Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

  • Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини;
  • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Колишнім військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди;
  • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 18 міст у 15 регіонах України.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org

ДОВІДКА

Претензійна-позовна робота ГО "Всеукраїнський рух "Сила права", що спрямована на відшкодування шкоди потерпілим внаслідок збройної агресії РФ проти України, заснована на стандартних підходах та здійснюється з урахуванням практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), яку суди судової системи України повинні застосовувати при розгляді справ як джерело права (ст. 17 Закону України від 23 лютого 2006 року N 3477-IV "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини").

Сума відшкодування моральної шкоди, завданої смертю внаслідок збройної агресії РФ, яка заявляється до стягнення членами сімей, утриманцями загиблих з РФ в судовому порядку, становить 60 000 ЄВРО на кожного члена сім’ї, та ґрунтується рішеннях ЄСПЛ у справах "Хачукаєви проти Росії" (Khachukayev v. Russia), "Сагаєва та інші проти Росії" (Sagayeva and others v. Russia), "Ісламова проти Росії" (Islamova v. Russia), "Султигов та інші проти Росії" (Sultygov and others v. Russia) та ін. В зазначених та інших рішеннях ЄСПЛ присуджував заявникам (членам сімей, утриманцям загиблих внаслідок збройної агресії РФ) у відшкодування відповідної моральної шкоди в основному по 60 000 ЄВРО кожному.

Вказана практика ЄСПЛ використовується при підготовці позовних заяв ГО "Всеукраїнський рух "Сила права" в інтересах потерпілих та застосовується судами при вирішенні спорів зазначеної категорії. З метою забезпечення стандартних підходів при судовому захисті фізичних осіб, а також правильного й однакового застосування законодавства, позовні вимоги про відшкодування моральної шкоди у таких справах, в яких інтереси позивачів представляє ГО "Всеукраїнський рух "Сила права", заявляються в однаковій сумі з розрахунку 60 000 ЄВРО на кожного потерпілого, та задовольняються судами.

Наприклад, рішенням Ярмолинецького районного суду Хмельницької області від 14.12.2016 р. у справі №689/1880/16-ц // номер ЄДРСР 63701158, задоволено позов дружини та двох дітей загиблого при виконанні обов'язку військової служби на території Донецької області в місті Авдіївка, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. Зокрема, стягнуто з Російської Федерації на користь дружини та двох дітей загиблого у відшкодування моральної шкоди 5 317 200 грн., що за офіційним курсом НБУ складає 180 000 Євро.

Вакансія

Організація має вакансію юриста для мешканців Словянська та Краматорска (студент-заочник) з офіційним оформленням, графік роботи з 8.00 до 17.00, для підготовки документів для подачі в суд.

Адреса приймальні в місті   Краматорськ, вул. Магнитогорська, 9, кімната 2-а
Тел +380997330265 – Альона Олександрівна

3
3

Эта запись была размещена в рубрики: