В Шовковичному парку Слов’янська почались покази українського кіно

_MG_9745
Як повідомлялось раніше, 10-12 липня у місті проводиться другий етап культурологічного кінопроекту "Дні українського кіно на Донбасі", ініційованого журналісткою Оленою Чередниченко, який стартував у квітні цього року за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Перші кінопокази відбулися 24-28 квітня у містах Слов’янськ, Краматорськ та у прифронтовому Торецьку Донецької обл.

_MG_9750

10 липня відбувся перший показ на двох локаціях, в Центральній бібліотеці та в парку Шовковичном, де спеціальним гостем стала українська акторка театру і кіно - Римма Зюбіна, яка представила для мешканців Словянська художній фільм режисера Тараса Ткаченка "Гніздо горлиці", де вона виконала головну роль.

_MG_9756

Художній фільм «Гніздо горлиці» (2016, реж. Т. Ткаченко) це фільм про проблему еміграції, коли українські жінки їдуть на заробітки за кордон. У головної героїні була чудова родина — коханий чоловік та сонечко-донька. Спочатку чоловік втратив роботу, донька підросла, того заробітку, який вона мала на власній роботі, вкрай не вистачало. Тому, коли хтось із знайомих запропонував поїхати на заробітки до сонячної Італії, поміркувавши, погодилась. І от зараз вона повертається на рідну Буковину. Однак в її очах немає радості, а під грудьми б'єтся маленьке серденько. Але вона повертається...

_MG_9818
_MG_9768

11 липня будуть представлені музичний фільм «ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко» (2015, реж. О. Чорний).

Короткометражні стрічки «Кров”янка» (2016, реж. А. Непиталюк)
Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву — ковбасу-кров'янку — для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим .. Але Маша — єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.

«ГолденЛав» (2016, реж. П. Остріков).
Через свої комплекси Віктор довго не може наважатися зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п'ятихвилинки. Однак, переживаючи муки самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується — кожне побачення, неначе випробування для нього. Окрім одного…

Початок у 21.00 біля естради у парку Шовковичний.

_MG_9780

Акція «ДонбасНаш!» - це другий етап довгострокової кінематографічної «експансії» на Схід країни, головним завданням якої є популяризація українського кінематографу серед населення Донецької та Луганської областей, сприяння інтеграії Донбасу у культурно-гуманітарний простір України шляхом залучення його жителів до аудиторії, орієнтованої на вітчизняні культурні цінності, формування активної громадянської позиції у мешканців регіону, де йде війна.

_MG_9796

Організатор акції "ДонбасНАШ!" - ГО "АРТ ФОРУМ", за підтримки Державного агентства з питань кіно України та Слов'янської міської адміністрації. Партнери - Національний центр Олександра Довженка (Довженко-Центр), Студія звукозапису «Комора». Медіа-підтримка - Інформаційне агентство ПРО, Классное Радио 103.9 ФМ Славянск.
_MG_9805 _MG_9820

Едуард Торський, фото автора
Діловий Словянськ

8
3

Эта запись была размещена в рубрики: