40 реєстрацій на годину – за першу добу тижня до Слов’янського відділу поліції надійшла рекордна кількість повідомлень 2

SlavDej_-_Vakurov_(1)У понеділок слов'янськими та лиманське правоохоронцями було зареєстровано 205 повідомлень, 11 з яких мали ознаки правопорушень кримінального характеру. Найчастіше поліцейські виїжджали на сімейні скандали, тілесні ушкодження, дрібні крадіжки та хуліганства.

Минула доба видалися співробітників Слов'янського відділу поліції по-справжньому «жаркою» - і це без врахування погодних умов. У Слов'янську та районі безперервно працювали три слідчо-оперативні групи поліції, на території міста - п'ять екіпажів патрульної поліції та два наряди поліції охорони, які направлялись оперативним черговим на повідомлення про різні події та правопорушення - за добу їх набралось більше двох сотень.

Традиційно, кількість повідомлень стала зростати після обіду й досягла свого піку у період від 19:00 до 23:00. Більше половини з них була так чи інакше пов'язане з сімейними скандалами та побутовими конфліктами, що відбулись на грунті вживання алкоголю. Дорожньо-транспортна пригода, угон мототранспорту, пропажа людини без вести, крадіжки, тілесні ушкодження, біологічні смерті - увечорі кількість звернень у поліцію перевищило 40 за одну годину.

Судячи з добового зведення, самими «неспокійними» вчора були околиці Слов'янська - селище Семенівка, мікрорайони Черевковка та Голубівка, а у районі - Райгородок, Черкаське, Майдан та Андріївка.

Деякі повідомлення було зареєстровано під час особистого прийому громадян начальником поліції Сергієм Альошиним. Люди скаржились на дії сусідів, знайомих та родичів, заявляли про втрату паспорта та інших особистих документів.

Слов'янський відділ поліції Донецькій області


1
0

Эта запись была размещена в рубрики: