Експорт до Канади: підприємців Слов’янська запрошують долучитись до програми підтримки торговлі

предпр
Шановні підприємці! На звернення Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) від 22.06.2017 №75/2017 повідомляємо наступне:

Проект CUTIS оголосив відбір українських підприємств малого та середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у пріоритетних секторах:
1. Одяг
2. Взуття
3. Меблі
4. Шоколад та кондитерські вироби
5. IT-послуги

Пріоритети були визначені у результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків. Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту.

канада

Вона розрахована на три роки та має кілька рівнів: комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту; освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок; інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.

Просимо поширити інформацію про програму U CAN EXPORT серед представників малого і середнього бізнесу у ідповідних секторах (дивись додаток).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: БИЗНЕС КЛУБ, Все новости, Новости Славянска, Правовая лента. [Постоянная ссылка].

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid