У Слов’ янську почали святкувати День Конституції

урочисті збори1

Напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України у стінах виконкому Слов’янська сьогодні, 27 червня, вітали з наступаючим святом.

У великому залі з нагоди святкування державного свята відбулися урочисті збори.

На заході були присутні представники місцевої влади, молодіжних організацій, співробітники органів місцевого самоврядування, військові. Також на свято завітала директор Департаменту освіти та науки ДонОДА Надія Оксенчук. Активістів та депутатів міськради на заході помічено не було.

урочисті збори3

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства. Прийняття Основного Закону навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Ця подія стала важливим етапом на шляху конституційного процесу в України, який ще триває.

Урочисті збори відкрив заступник міського голови Юрій Підлісний.

- Усі ми тут не просто заробляємо собі на життя. Ми, як би це голосно не звучало, стоїмо на сторожі конституційних прав людей. Давайте про це не будемо забувати, - наголосив Юрій Підлісний.

урочисті збори6

Звертаючись до присутніх у залі, директор Департаменту освіти та науки ДонОДА Надія Оксенчук попросила не забувати тих людей, які сьогодні стоять на сторожі України, кожен день захищаючи її кордони від агресора, а також побажала усім бути свідомими громадянами.

Також слово було надано заступниці голови громадської організації «Молодь Сходу України» Оксані Ступак та капітану Национальної гвардії України військовослужбовцю частини 3035 Євгену Цуцкову.

Після завершення урочистої частини для учасників заходу був представлений святковий концерт, підготовлений вихованцями Школи мистецтв та вокальних студій Слов’ янська.

урочисті збори2 урочисті збори5 урочисті збори4 урочисті збори7 урочисті збори8 урочисті збори9 урочисті збори10 урочисті збори11

Ксенія Шостацька, фото автора

Діловий Слов’ янськ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: