Залишили бойовиків і написали заяви: суд звільнив двох мешканців Слов’янська у рамках Програми СБУ

суд02Слов’янський районний суд Донецької області звільнив від відповідальності ще двох учасників Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». Двоє чоловіків у 2014 році приєдналися до незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Обидва допомагали бойовикам облаштовувати «блокпости», чергували на них та виконували різні господарські роботи, повідомляє прес-центр СБ України. Поступово усвідомивши злочинний характер та безперспективність дій ватажків самопроголошених республік, а також розчарувавшись в «ідеалах новоросії», чоловіки залишили бойовиків і якийсь час переховувалися. Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», вони прийняли для себе рішення скористатись нагодою і повернутися у рідний Слов’янськ.

Чоловіки звернулися до правоохоронців та написали заяви про добровільний вихід зі складу незаконних збройних формувань. Звільнені від відповідальності закликали тих, хто продовжує перебувати у рядах НЗФ, припинити воювати та повертатись до мирного життя. Вони також своїм прикладом довели, що Програма СБУ «На тебе чекають вдома» працює і допомагає повернутися до мирного життя, знайти роботу та об’єднатись сім’ям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Новости Славянска. [Постоянная ссылка].

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid