Залишили бойовиків і написали заяви: суд звільнив двох мешканців Слов’янська у рамках Програми СБУ

суд02Слов’янський районний суд Донецької області звільнив від відповідальності ще двох учасників Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». Двоє чоловіків у 2014 році приєдналися до незаконних збройних формувань так званої «ДНР».

Обидва допомагали бойовикам облаштовувати «блокпости», чергували на них та виконували різні господарські роботи, повідомляє прес-центр СБ України. Поступово усвідомивши злочинний характер та безперспективність дій ватажків самопроголошених республік, а також розчарувавшись в «ідеалах новоросії», чоловіки залишили бойовиків і якийсь час переховувалися. Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», вони прийняли для себе рішення скористатись нагодою і повернутися у рідний Слов’янськ.

Чоловіки звернулися до правоохоронців та написали заяви про добровільний вихід зі складу незаконних збройних формувань. Звільнені від відповідальності закликали тих, хто продовжує перебувати у рядах НЗФ, припинити воювати та повертатись до мирного життя. Вони також своїм прикладом довели, що Програма СБУ «На тебе чекають вдома» працює і допомагає повернутися до мирного життя, знайти роботу та об’єднатись сім’ям.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: