Бажаючих запрошують на відкриття художньої виставки «Святі гори в сучасному живописі. Картини Сергія Смєтанкіна»

Фото: Фейсбук

Фото: Фейсбук

16 червня в історичному музеї Державного історико-архітектурного заповідника відбудеться відкриття художньої виставки «СВЯТІ ГОРИ В СУЧАСНОМУ ЖИВОПИСІ. КАРТИНИ СЕРГІЯ СМЄТАНКІНА» (ДО 26 РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ).

Святі Гори на  Сіверському Дінці вже понад два століття є творчою меккою для багатьох    художників.  В центрі уваги митців було і залишається зараз яскраве культурне явище на теренах Слобідської України  архітектурний ансамбль XVII - ХІХ ст.

Сучасний період в історії Святих Гір відображений в представленій на виставці колекцією картин слов`янського художника Сергія Смєтанкіна.

Сергій Смєтанкін народився у 1968 році у м. Слов'янськ Донецької області. Художник працює у галузі станкового живопису. Закінчив Слов'янський хіміко-механічний технікум (1983). Професійної майстерності набував у педагога І. Базилевського (Слов'янськ). З 2008 року  член Національної спілки художників України. Учасник міжнародних, всеукраїнських, обласних виставок: «Кубанські зорі» (Краснодар,2006), до 170-річчя з дня народження А. Куїнджі (Маріуполь, 2012), «Україна звітує» (Київ, 2006), «Мальовнича Україна» (Київ, 2006-2012), «Шляхами творчості» (Київ, 2007), «Гоголь Fest» (2009), до Дня художника, Різдвяні виставки (Київ, 2007-2011).Переможець міжнародної виставки-конкурсу «Наславу Кубані» (2008) і виставки в рамках міжнародного пленеру «Степова палітра» (Сочі, 2011), друга премія у виставці-конкурсі «Донецьк і донеччани» у номінації «Пейзаж» (2009).

156249_186826074789979_865115345_nБільше 40 персональних виставок у Слов'янську, Святогірську, Краматорську, Артемівську, Маріуполі, Харкові, Києві, Сочі (Росія). Нагороджений грамотою Донецької обласної ради «За вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва України» і нагрудним знаком голови Донецької облради «Можливість, доведена справою». Роботи С. Смєтанкіна зберігаються у Краснодарському, Сочинському, Донецькому, Маріупольському, Краматорському художніх музеях, а також у приватних колекціях України, Росії, Англії, США.  Персональна виставка С. Смєтанкіна пройшла у виставковому залі заповідника у 2009 році. По закінченню виставки до фондової колекції надійшли дві картини художника «Так було раніше», «Святогірський страж», одна з яких («Так було раніше») доповнила експозицію історичного музею заповідника.

Відкриття відбудеться 16 червня  о 16-00 у виставковому залі Святогірського заповідника за адресою: м .Святогірськ, вул. Зарічна3, кор.20 (територія Святогірської Лаври).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

10
1
Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Культура и спорт. [Постоянная ссылка].

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid