Новини податкової Словянська: 590 млн. податків за 5 місяців, податки на продаж майна та інше

налоговая2

ОГОЛОШЕННЯ

Слов'янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що згідно з графіком проведення семінарів для платників податків юридичних та фізичних осіб на 2 квартал поточного року, 14 червня 2017 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні Слов’янської ОДПІ на 1 поверсі за адресою: м. Слов’янськ, площа Соборна 3, відбудеться семінар для платників податків на тему: «Сервіси ДФС України. Електронний кабінет платника».

Телефон для довідок (6262) 3- 51-65.

Слов’янська ОДПІ: 592,3 мільйонів гривень податків сплатили платники до бюджетів усіх рівнів за січень - травень 2017 року

Це більше в 1,43 рази ніж за аналогічний період минулого.
Зокрема, Державний бюджет отримав 235,2 млн. гривень, а до місцевого бюджету надійшло 356,1 млн. грн., завдання виконано на 105,8%, додатково отримано 19,5 млн. гривень.
За 5 місяців 2017 року платники сплатили 226,6 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 0,5 млн. гривень більше встановленого завдання, або на 2,6%.
Від фізичних осіб – підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, бюджет отримав 20,8 млн. гривень. Це на 5,7 млн. гривень, або на 38,1відс. більше ніж за аналогічний період минулого року.
В цілому місцевий бюджет Слов’янщини отримав на 9,4 млн. гривень єдиного податку більше ніж у минулому році, або на 43,7%.
За травень 2017 року до зведеного бюджету України платники Слов’янської ОДПІ сплатили 123,4 млн. гривень, що більше надходжень минулого року на 6,6 млн. гривень.
Позитивні результати досягнуті завдяки сумлінності платників податків та активної співпраці з місцевими органами виконавчої влади.

Оподаткування доходу, отриманого фізичною особою - підприємцем від продажу власного рухомого майна

Слов’янська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області інформує щодо оподаткування доходу, отриманого фізичною особою - підприємцем від продажу власного рухомого майна.
Пунктом 1 ст.325 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-ІV із змінами та доповненнями (далі - ЦКУ) визначено, що суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні та юридичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати (п.2 ст.325 ЦКУ). Відповідно до п.173.1 ст.173 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-УІ із змінами та доповненнями (далі - Кодекс) дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною п.167.2 ст.167 Кодексу (5 %).
Згідно з п.173.2 ст.173 Кодексу як виняток із положень п.173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню. Дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою, визначеною п.167.2 ст.167 Кодексу.
Враховуючи те, що ЦКУ не встановлює такого суб’єкта права приватної власності як фізична особа – підприємець, дохід, отриманий фізичною особою - підприємцем від продажу власного рухомого майна, підлягає оподаткуванню за нормами, визначеними ст.173 Кодексу.

Слов’янська ОДПІ

На Донеччині зупинено спробу незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію тютюнових виробів вартістю 45 тис. гривень

Першим відділом управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО Головного управління ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування у межах Донецької області 01 червня 2017 року на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «Хюндай Санта Фе» чорного кольору, який під керуванням громадянина Т прямував до м. Донецьк. Під час огляду транспортного засобу працівниками підрозділу було виявлено саморобну схованку, в якій громадянин переховував тютюнові вироби, сподіваючись в подальшому реалізувати їх в м. Донецьк. Виявлені тютюнові вироби в кількості 1570 пачок цигарок на суму 44 789 грн було вилучено. Стосовно громадянина Т за даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.

На Донеччині зупинено спробу незаконного відшкодування 47 млн гривень ПДВ

Співробітниками Головного управління ДФС у Донецькій області спільно з Прокуратурою Донецької області в травні поточного року розкрито схему безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ посадовими особами одного з підприємств-сільгоспвиробників області за рахунок проведення протягом минулого року фіктивних фінансово-господарських операцій.
Внаслідок проведених заходів встановлено, що з метою одержання з державного бюджету відшкодування податку на додану вартість у розмірі 47 млн грн керівництво сільгосппідприємства надавало до податкових органів недостовірні відомості щодо проведення операцій з придбання товарів, які фактично не постачались.
Відомості про вчинення кримінального провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Тривають слідчі дії.

Донеччина: «Фантом» запобіг спробам незаконного перевезення на тимчасово окуповану територію товарів на 64 тис. гривень

Не зважаючи на тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, схвалене Радою національної безпеки і оборони України в березні поточного року, окремі громадяни не припиняють спроб ввезення на тимчасово окуповану територію Донецької області товарів комерційного призначення.
Так, 02 червня 2017 року першим відділом управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО ГУ ДФС у Донецькій області («Фантом») під час контролю за переміщенням товарів через лінію розмежування на КПВВ «Гнутове» було проведено огляд автомобіля «VOLKSWAGEN CADDY», який прямував до м. Донецьк. Під час огляду транспортного засобу співробітниками підрозділу було виявлено трикотажний одяг (в асортименті) на суму 23,0 тис. гривень, який громадянин С мав намір незаконно перевезти тимчасово окуповану територію для подальшої реалізації.
Співробітниками того ж підрозділу 03 червня 2017 року на КПВВ «Гнутове» під час огляду автомобіля «OPEL OMEGA» під керуванням громадянина Ф, який прямував до неконтрольованої території, виявлено 77 упаковок біологічно активних добавок орієнтовною вартістю 40,9 тис. гривень.
Стосовно громадян за даними фактами складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали для прийняття рішення згідно чинного законодавства направлено до суду.

Донеччина: надходження до зведеного бюджету на 46% перевищили минулорічні

За результатами роботи протягом перших п’яти місяців 2017 року фахівцями фіскальної служби Донецької області забезпечено надходження до зведеного бюджету країни у сумі понад 6,7 млрд грн, що на 45,2%, або на 2,1 млрд грн, перевищує минулорічні надходження.
Так, перевиконання січня-травня 2017 року спостерігається як у надходженнях до Державного бюджету країни – майже 2,9 млрд грн, так і за платежами до місцевих бюджетів області – понад 3,8 млрд гривень.
Значний приріст податкових надходжень, насамперед, відбувається завдяки злагодженій та конструктивній роботі спеціалістів фіскальних органів Донецької області, а також завдяки усвідомленню бізнесом важливості своєчасної сплати всіх належних платежів.
У розрізі податкових інспекцій Донеччини найбільші надходження до зведеного бюджету країни належать Маріупольській ОДПІ, а саме 2,0 млрд грн, або 29% від усіх надходжень по області.
Лідерами серед основних джерел формування зведеного бюджету країни на Донеччині залишаються:
- податок на доходи фізичних осіб – 3,3 млрд грн (49%);
- податок на прибуток підприємств – понад 878 млн грн (13%);
- податок на додану вартість – майже 800 млн грн (12%).
Керівництво Головного управління ДФС у Донецькій області висловлює свою вдячність та повагу усім сумлінним платникам податків регіону, бо саме завдяки Вам наша область та Держава в цілому безупинно зміцнює свою економіку, а відтак - і рівень життя наших громадян.

ГУ ДФС у Донецькій області

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

0
1
Эта запись была размещена в рубрики: Все новости, Новости Славянска, Правовая лента, Выделенные новости, БИЗНЕС КЛУБ. [Постоянная ссылка].

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Другие новости

Новости Redtram

Loading...

Новости MarketGid