Кращі співробітники карного розшуку Донеччини отримали нагороди за гідну службу

Rozisk 02
Сьогодні, 20 травня, заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін передав оперативникам слова подяки за гідну службу від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та звернувся до всіх поліцейських з вимогою ставитися до людей, які три роки страждають від війни, толерантно та з розумінням.

Нагородження відбувалося під час робочої наради з керівниками кримінальної поліції територіальних підрозділів зі всієї Донеччини.

Rozisk 03

Генерал озвучив розшуковцям завдання, які поставив перед Нацполіцією глава МВС Арсен Аваков та за його дорученням відзначив тих співробітників, які дійсно служать людям, виконують свої обов’язки, не рахуючись з власним часом.

Подяки МВС отримали 20 співробітників карного розшуку, серед них – двоє молодих фахівців, які приступили до служби в цьому році. 4 оперативника з Краматорська, Слов’янська, Бахмуту та Вугледару були нагороджені цінним подарунком – годинником. Загалом було відзначено 43 працівника.

Rozisk 06

В’ячеслав Аброськін подякував правоохоронцям за службу та відзначив, що на відміну від інших регіонів в зоні проведення антитерористичної операції оперативники не тільки розкривають злочини, але й несуть службу на блокпостах, які є своєрідним фільтром для злочинців та дозволяють попереджувати злочини.

Саме тут, а також на залізничних вокзалах та автостанціях, у відділеннях служб експрес-доставки вилучається 90% всієї нелегальної зброї. У філіалах кур’єрської доставки лише за 4 місяці поточного року співробітники поліції вилучали зброю 26 разів.

Rozisk 05

У зв’язку з цим очільник поліції Донеччини наголосив, що ретельні перевірки та якісний контроль не повинні створювати людям незручності.

- Має бути толерантний підхід до громадян, які не з їхньої вини потрапили у тяжку ситуацію та три роки живуть там, де постійно стріляють, постійно вбивають, де в одну мить діти можуть залишитися сиротами. Ви маєте з розумінням ставитися до людей, адже з цього закладається відношення до держави, - зазначив генерал.

Rozisk 07

Він додав, що поліцейські зобов’язані тактовно та коректно пояснювати громадянам необхідність контролю, який дозволяє зберігати їхні життя та здоров’я.

В’ячеслав Аброськін відзначив, що вчора в поліцію вже прийшли нові поліцейські  з числа цивільних громадян – 27 слідчих, які працюватимуть за новими стандартами. На черзі – ще один випуск, який відбудеться влітку.

Rozisk 04

Крім того, заступник глави Нацполіції поставив завдання активізувати роботу з виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки, а також наркотичних речовин, зокрема в базових містах області – Маріуполі, Краматорську та Слов’янську, адже саме великі населені пункти піддаються впливу наркозлочинності.

Rozisk 08
Також в ході наради обговорювалися питання дотримання дисципліни та законності.

Відділ комунікації ГУНП в Донецькій області

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: