Чудодійна «Лабораторія майстра» пройшла в школі №12 у Слов’янську

IMG_4399

Педагоги художньо-естетичного напряму, з міст Донецької області та Слов’янського району, відвідали обласний семінар під назвою «Лабораторія майстра», який відбувся 19 травня в Слов’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

IMG_4401
IMG_4414

Тема семінару - культурологічний урок: методика та дидактика зацікавила всіх присутніх, за мету було взято: розвиток науково-методичних знань педагогів та підвищення професійного розвитку, майстерності сучасного педагога художньо-естетичного спрямування.

IMG_4423

Відкрила семінар та надала методичні поради  Ширко А. А.- завідувач відділу культури  та естетики Дон ІППО.

«Секрети  акрилової шпаклівки»  відкрила  Гвоздецька О. О., вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 13 та показала цікавий майстер-клас, навчила колег  створювати рельєфні композиції.

IMG_4411

     Вмінням створювати силуетний живопис  поділилась Осадча С. М., вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, майстриня показала як можна застосовувати нетрадиційні підручні матеріали, наприклад – соломинку для напоїв, щоб створити красиву композицію та зацікавити учнів.

IMG_4407

Методичні та дидактичні поради,  щодо створення культурологічного уроку, надала Долга О.Д. – методист відділу культури та естетики Дон ІППО, вона  розповіла про символіку ландшафтного дизайну  японської культури , з нагоди проведення року Японії в Україні.

IMG_4421

Поверталися педагоги з  інноваційними знаннями, креативними ідеями  та чудовими   композиціями,  що створили  власними руками.

Вчитель  Олександрівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів
Бондаренко Яна

 

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: