Журналісти із Слов’янська та регіону обговорили у Краматорську стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу

_MG_6822

У Краматорському антикризовому центрі для представників регіональних ЗМІ була презентована та обговорена з місцевими експертами Стратегія інформаційної реінтеграції Донбасу до 2020 году від Міністерства інформаційної політики України.

У ході зустрічі були визначені основні завдання Стратегії. А це насамперед нейтралізація інформаційного впливу, що несе загрозу національній безпеці України, та протидія йому. "Діловий Слов'янськ" також прийняв участь у обговоренні та запропонував своє бачення та методи інформаційного спротиву.

_MG_6817

На зустрічі обговорювались шляхи зміцнення почуття спільності між громадянами України, які проживають на підконтрольних і тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, а також між громадянами України, які проживають в інших регіонах України.

_MG_6848

Говорили про шляхи створення у свідомості громадян України, які проживають на території Донецької та Луганської областей, позитивного іміджу України, та як цього досягти. Не забули й питання підвищення рівня української громадянської ідентичності та свідомості серед громадян України, які проживають у Донецькій та Луганській областях.

_MG_6830

Спікер зустрічі радник Міністра інформаційної політики Дмитро Ткаченко, представив основні тези Стратегії, яка також обговорена з журналістами Луганської області. На протязі спілкування звучали пропозиції, що могли б бути включені до кінцевого проекту стратегії, яки будуть враховані, та озвучені на конференції з питань реінтеграції, яка відбудеться 23 травня у Київі. Модерував зустріч заступник голови ГР при ДонОДА Олег Зонтов.

_MG_6843

В обговорені у якості експертів прийняли участь редактори та журналісти регіональних та місцевих ЗМІ із Слов'янська, Краматорська, Дружківки та інших міст області, представники громадського сектору і Донецької облдержадміністрації.

_MG_6852

Кожен з них мав змогу висловити свої зауваження та думки, щодо подальшої інформаційної політики, яка б ефективно могла впливати на людей, що мешкають на оккупованій території.  Далі пропонуємо декілька виступів з обговорення.

_MG_6853

Едуард Торський, фото автора
Діловий Словянськ

3
4

Эта запись была размещена в рубрики: