У Слов’янську відбулося свято до Дня матері

1494833894Є свято, яке стосується кожного з нас. Це свято – День матері. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і самопожертву. І саме День матері – це можливість висловити матусям свою любов і повагу, турботу і піклування.

У міському парку «Шовковичний» до Дня матері відбулися виставка-ярмарок і концерт «Рідна школа розкриває материнські обійми» за участю багаторазових переможців Всеукраїнських і регіональних творчих конкурсів, вихованців Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів № 23 Донецької облради.

Глядачів приємно вразили виступи хорового колективу «Рондо», ансамблю народних інструментів «Веселка», інструментального тріо «Обертон», танцювального колективу «Шоколад», які продемонстрували високу виконавчу майстерність, неповторність, оригінальність.

Пісня «Закрийте очі» у виконанні учениці 12-класу Дашивець Наталі стала справжнім відкриттям для всіх присутніх, адже дозволила кожному глядачеві у повній мірі відчути мужність, стійкість, позитивність, силу духу незрячої дитини.
Надзвичайно високі спортивні досягнення продемонстрували вихованці заслуженого тренера України, володаря звання «Кращий тренер 2016 року» Котлярова І.М.: багаторазові чемпіони та рекордсмени світу та Європи, Всесвітніх ігор сліпих із пауерліфтингу Драний Володимир, Бабенко Євген, Козирева Василиса, Костюк Данило, Шаульський Володимир, Григор’єва Валентина.

Видовищний заключний номер концерту - флешмоб «Україна – це ми» -переконав усіх присутніх, що рідна Мати і рідна Україна – два крила любові, які несуть українську душу через століття, від покоління до покоління, адже тримає їх щира материнська любов!

Шануйте і любіть своїх найрідніших матусь!

IMG_4610 IMG_4643 IMG_4678 IMG_4748

1
2

Эта запись была размещена в рубрики: